Ballina | Ministria e Puneve te Jashtme

LAJMET

MPJ
Ministrja Gërvalla shpall persona non-grata një zyrtar rus të UNMIK-ut në Kosovë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës e Republik&...

31 December 2021

MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim të ngarkuarin me punë në Ambasadën e Australisë në Kroaci, z. Andrea Biggi
Prishtinë, 17 dhjetor 2021- Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diaspor&...

17 December 2021

MPJ
Gërvalla vazhdon takimet në Bujanoc, garanton përkrahjen e Kosovës në shumë fusha
Në vazhdën e takimeve me përfaqësues të ...

16 December 2021

MPJ
Gërvalla takon kryetarin Arifi në Bujanoc, flasin për bashkëpunim konkret me Qeverinë e Kosovës
Bujanoc, 16 dhjetor 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporë...

16 December 2021