Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Zëvendësministri i Jashtëm Dedaj pritet në Lezhë nga kryetari FrrokajLezhë, 22 Janar 2018 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj ka vizituar qytetin e Lezhës ku atje u prit nga kryetari, Fran Frrokaj, në kuadër...më shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli takon përfaqësuesen e Ambasadës amerikane, Hyland pranon letrat e urimit nga Presidenti Trump dhe Sekretari TillersonPrishtinë, 19 Janar 2018 – Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, ka pritur...më shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli prezanton prioritetet e politikës së jashtme para studentëve të Universitetit të Vjenës dhe LidosPrishtinë, 19 Janar 2018 – Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, ka pritur...më shumë
Zëvendësministri Berisha priti në takim ambasadorin e Çekisë, Ivo ŠilhavyPrishtinë, 18 janar 2018 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, ambasadori Anton Berisha, së bashku me drejtorin e...më shumë
Sqarim përkitazi me nxjerrjen e vendimeve për vazhdim të mandatit të përfaqësuesve diplomatik nga Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Z. Behgjet PacolliPrishtinë, 18 Janar 2018 – Duke u bazuar në raportimet e mediave, për nxjerrjen e disa vendimeve nga Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të...më shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli kërkon mbështetjen e Parlamentit Evropian për vizat, raporton mbi zbatimin e Agjendës Evropiane të ReformaveStrasburg 17 Janar, 2018 – Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, z. Behgjet Pacolli, gjatë vizitës së tij në selinë e...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2428