Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Hoxhaj takon Hahn, në tetor takimi i parë Kosovë – BE, i Këshillit të Stabilizim Asocimit (VIDEO)Bruksel, 12 shtator 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar në Bruksel edhe Komisionierin për Fqinjësi dhe...më shumë
Hoxhaj në Bruksel takon Mogherinin, më shumë presion ndaj Serbisë për zbatimin e marrëveshjeve me KosovënBruksel, 12 shtator 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka nisur një vizitë dy ditore në Bruksel dhe Strasburg ku do...më shumë
Hoxhaj takoi Zëvendësambasadoren e re të SHBA-së në KosovëPrishtinë, 9 shtator 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, sot ka takuar Zëvendësambasadoren e re të SHBA-ve...më shumë
Hoxhaj koordinon me Autoritetet e Investimeve organizimin e Forumit Ekonomik Kosovë-Emirate Abu Dhabi, 8 shtator 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka vazhduar me vizitën në Emiratet e Bashkuara Arabe ku në...më shumë
Hoxhaj në Abu Dhabi, për një agjendë të re ekonomike mes Kosovës dhe Emirateve (VIDEO)Abu Dhabi, 7 shtator 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj pas pjesëmarrjes në Forumin Strategjik të Bledit ka nisur...më shumë
Hoxhaj në Bled: Anëtarësimi i Serbisë në BE të kushtëzohet me njohjen e Kosovës Bled, 6 shtator 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, në ligjëratën e tij në Forumin Strategjik të Bledit ka folur për sfidat...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2372