Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hyseni u takua në Tiranë me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bamir TopiNë kuadër të takimeve të nivelit të lartë që Ministri Hyseni pati në Tiranë, ishte edhe takimi me Presidentin e Republikës së...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me kryetaren e Kuvendit Jozefina TopallinMinistri Hyseni pati sot në Tiranë, një takim edhe me Kryetaren e Kuvendit të Shqipërisë, znj. Jozefina Topalli. Gjatë takimit Ministri Hyseni dhe Kryeparlamentarja...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me Ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Ilir MetënMinistri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni ka nisur sot në Tiranë vizitën e tij zyrtare, në kuadër të të...më shumë
Ministri Hyseni nesër në vizitë zyrtare në TiranëMe ftesë të zv/kryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë, ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës,...më shumë
Njohja e Republikës së Kosovës nga Mbretëria e SwazilanditAmbasada e Republikës së Kosovës në Londër ka marrë sot, një note verbale nga ambasada e Swazilandit në Kuvajt me një shkresë përcjellëse...më shumë
Ministri Hyseni priti zv/sekretarin e shtetit amerikan James SteinbergPrishtinë, 8 prill 2010 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni është takuar sot me zv/sekretarin e shtetit amerikan James...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2571