Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hoxhaj dënon sulmin mbi misionin amerikan në Bengazi të LibisëPrishtinë, 12 Shtator 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një telegrami ka ngushëlluar Sekretaren Amerikane...më shumë
Hoxhaj dhe Reichel nënshkruan marrëveshjen për bashkëpunim kulturor Kosovë–GjermaniPrishtinë, 12 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj dhe Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Ernst Reichel...më shumë
Hoxhaj: Gjermania ndër partnerët kryesor strategjik të Kosovës Prishtinë, 11 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar një takim me Nikolaus Lambsdorff, Drejtor për...më shumë
Hoxhaj-Panariti: Agjendë të fuqishme lobuese për njohjen e KosovësPrishtinë, 11 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj dhe homologu i tij nga Shqipëria, Edmond Panariti kanë...më shumë
Hoxhaj: Kosova, shembulli më i suksesshëm i shtetndërtimit në rajonPrishtinë, 11 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, i është drejtuar me një fjalim në sesionin e...më shumë
Hoxhaj priti drejtorin politik të MPJ të Zvicrës si dhe Sekretarin e Përhershëm të MPJ të BullgarisëPrishtinë, 11 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, në margjina të Konferencës“Kaptinë e...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2464