Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Zëvendëskryeministri i Parë dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli takoi Grupin e Miqësisë nga KuvajtiPrishtinë, 13 prill 2018 - Zëvendëskryeministri i Parë dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli i shoqëruar nga zëvendësministrja e Punëve...më shumë
Ministri i Jashtëm dhe zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, Behgjet Pacolli mikpriti homologun e tij, ministrin e Jashtëm grek, Nikos KotziasPrishtinë, 12 prill 2018 - Në kuadër të turit të vet ballkanik, ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias qëndroi në Prishtinë ku u prit në aeroport nga...më shumë
Zëvendësministri i Jashtëm Gjergj Dedaj takoi deputetin e Parlamentit Evropian, Hans Van BaalenPrishitnë, 12 Prill 2018 – Zëvendësministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Gjergj Dedaj gjatë qëndrimit...më shumë
Zëvendësministri Dedaj kërkon në Parlamentin Evropian heqjen urgjente të vizave për KosovënBruksel, 11 prill 2018 - Zëvendësministri i MPJ , Gjergj Dedaj, i cili po merrë pjesë në një konference dy ditore, për Ballkanin Perëndimor, të organizuar...më shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli dënon sulmin tragjik në Münster të Gjermanisë, ofron numrin emergjent për qytetarët e Kosovës që mund të jetë prekurPrishtinë, 7 Prill 2018 – Zëvendës-Kryeministri i parë dhe Ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës, z.Behgjet Pacolli, ka shprehur keqardhje dhe e ka...më shumë
Zëvendësministri i Jashtëm Dedaj priti një delegacion nga KroaciaPrishtinë, 5 prill 2018 – Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Gjergj Dedaj, në ambientet e Ministrisë së Jashtme...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2493