Na ndiqni në:

Dua Lipa lë prapa këngëtaret e njohura në Spotify

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, po vazhdon të qëndrojë në Top Listat botërore me këngën e saj të publikuar së fundmi ‘New Rules’.

Lipa, pasi që, la prapa Taylor Swift në chart-e, tashmë në listën e Spotify ka lënë prapa edhe Rihannan, Selena Gomezin dhe Nicki Minajn, shkruan KultPlus.

Kënga e shqiptares Dua Lipa, po vazhdon të dëgjohet mjaft shumë nga adhuruesit e saj e pikërisht këtë gjë e tregojnë edhe pëlqimet dhe klikimet që ajo merr nëpër faqe të ndryshme të muzikës.

Burimi: http://www.kultplus.com/showbiz/dua-lipa-le-prapa-kengetaret-e-njohura-ne-spotify-foto/

Pranvera dhe Arta Muja pjesë e katalogut të Clemens WirschkeVepra ‘Silentium Est Pax’ e Memli Kelmendit, premierë në FrancëMuzeu i Kosovës bëhet me ekspozitë të përhershme në 10 vjetorin e PavarësisëMarigona Qerkezi kalon provën gjenerale në skenën e Barcelonës