Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Linda Halimi e pandalshme, e kalon edhe fazën tjetër të American IdolPrishtinë, 29 janar 2016 – Talenti i këngëtares kosovare Linda Halimi po çmohet nga juria e American Idol. Ajo ka njoftuar se ka kaluar edhe fazën e tretë të...më shumë
Flaka Haliti, sonte në “In Formation” në BerlinPrishtinë, 29 janar 2016 – Artistja kosovare Flaka Haliti do të paraqitet sonte në ekspozitën kolektive në Berlin “In Formation” në galerinë Sexauer...më shumë
Mundësi kosovar Ligrit Sadiku, yll në KanadaPrishtinë, 29 janar 2016 - Ligrit Sadiku po bën bujë në sportin kanadez. Mundësi kosovar synon të arrijë suksese tjera në këtë vend, por në...më shumë
Xherdan Shaqiri mund të kaloj te ChelseaPrishtinë, 29 janar 2016 - Ylli kosovar, Xherdan Shaqiri, mund të kaloj tek Chelsea. Kalimi i tij mund të bëhet pasi që trajneri i Stoke Cityt, i mirënjohuri Mark...më shumë
“Elektriçisti i nëntokës”, në TMFF - The Monthly Film FestivalPrishtinë, 29 janar 2016 - “Elektriçisti i nëntokës” që është një dokumentar observativ, pa narrator dhe pa intervistë strikte, por ...më shumë
Futbollisti Milot Rashica futet në mesin e talentëve më të mirë në botëPrishtinë, 28 Janar 2016 - Forma e madhe e Milot Rashicës te Vitesse ka bërë që mediet sportive ta trajtojnë ndryshe talentin kosovar. Lajm i madh për kosovarin nga...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163