Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Zërina, zë i basketbollit kosovar në SHBAPrishtinë, 20 nëntor 2017 - Kur filloi të merret me basketboll, Zërina Shatri kishte një ëndërr dhe ajo pas gati një dekade po i realizohet. Ëndrra apo...më shumë
Erza Muqolli performoi në mbrëmjen “Parantezë kosovare” në ParisPrishtinë, 20 nëntor 2017-Vogëlushja Erza Muqolli, e cila mahniti francezët me performancat e saj vite më parë, ka performuar edhe në “Parantezë...më shumë
Sot fillon java e filmit izraelit në PrishtinëPrishtinë, 16 nëntor 2017 - Bashkësia Hebreje – Bet Israel Kosova në bashkëpunim me Ambasadën e Izraelit në Beograd, sot më 16 nëntor hapin...më shumë
Dua Lipa, ambasadore e markës “Foot Locker”Prishtinë, 16 nëntor 2017 - Pas bashkëpunimit të parë pranverën e kaluar, Dua Lipa, rikonfirmohet përfaqësuese zyrtare e markës “Foot Locker”...më shumë
Filmi “Gardhi” nga Lendita Zeqiraj parapremierë në ParisPrishtinë, 14 nëntor 2017 - Filmi i metrazhit të shkurtër Gardhi’ nga Lendita Zeqiraj pati parapremierën në Paris me datë 9 nëntor 2017 në...më shumë
Kryetari i Londrës mburret me Dua LipënPrishtinë, 14 nëntor 2017 - Këngëtarja nga Kosova, tashmë me famë botërore, Dua Lipa, mbrëmë ka marrë çmimin “Këngëtarja...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163