Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Kosovari Fatmir Mustafa – Karllo, pjesëmarrës në festivalin “The Visitors” në FinlandëPrishtinë, 26 maj 2016 - Artisti kosovar Fatmir Mustafa – Karllo me punën e tij artistike që përfshinë fotografinë, videon, skulpturën dhe instalacionet do...më shumë
Francezët e quajnë sensacion këngëtaren kosovare Era IstrefiPrishtinë, 26 maj 2016 - Këngëtarja e njohur kosovare që po arrin suksese edhe në arenën ndërkombëtare, Era Istrefi, ka performuar ‘live’ edhe në...më shumë
Faqja e FIBA Europe raporton për suksesin e Sigal PrishtinësPrishtinë, 26 maj 2016 - FIBA Europe në faqen zyrtare e saj zyrtare i ka kushtuar një artikull skuadrës kampione të Kosovës, Sigal Prishtinës. më shumë
Kosova mahnit Barcelonën me talentin e fëmijëve kosovarëPrishtinë, 26 maj 2016 - Trajnerët e shkollës së Barcelonës, “FCBEscola”, kanë mbetur të mahnitur me talentin e fëmijëve kosovarë.më shumë
Mesfushori kosovar, Granit Xhaka edhe zyrtarisht është futbollist i ArsenalitPrishtinë, 25 maj 2016 - Arsenali ka zyrtarizuar transferimin e Granit Xhakës nga Borussia Moenchengladbach. Granit Xhaka edhe zyrtarisht është lojtar i Arsenalit.më shumë
Tenistët e rinj nga Kosova po arrijnë rezultate të mira në “Tennis Europe” në MaqedoniPrishtinë, 25 maj 2016 - Tenistët e rinj nga Kosova po tregojnë sukses të madh në turneun ‘Tennis Europe’, që po mbahet në Manastir të...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1161