Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Milot Rashica, ylli i së ardhmes në futbollin botërorPrishtinë, 26 janar 2016 - Yjet e së ardhmes në futboll, mund të vini bast se një prej tyre do të jetë edhe Milot Rashica. më shumë
Suedia shpërblen punën me fëmijë që po e bën mitrovicasi Shemsi Brahimi Prishtinë, 26 janar – Kosovari Shemsi Brahimi, që u zhvendos nga Mitrovica shumë vjet më parë dhe e gjeti shtëpinë e tij të re në Kalmar të...më shumë
Futbollisti kosovar që po mahnitë botën me talentin e tijPrishtinë, 26 Janar 2016 - Kosova ka shumë njerëz premtues nëpër botë, gjë që është vërtetuar vite me radhë.Dikush në art, dikush...më shumë
Koncert i Orkestrës Simfonike të Filharmonisë së Kosovës për nder të 260 vjetorit të lindjes së Mozart-itPrishtinë, 25 janar 2016 - Për nder të 260 vjetorit të lindjes së kompozitorit të madh Wolfgang Amadeus MOZART, Orkestra Simfonike e Filharmonisë së...më shumë
Xhudistja Nora Gjakova ka arritur edhe një sukses tjetër në garat evropianePrishtinë, 25 janar 2016 – Problemet që iu paraqiten xhudistes kosovare Nora Gjakova në tuneun Grand Prix të xhudos të mbajtur në Havana të Kubës, nuk e...më shumë
Rita Ora dizajnon atletet e reja për AdidasPrishtinë, 25 janar 2016 - Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora sapo ka bërë bashkëpunimin e ri me gjigantin e veshmbathjeve sportive Adidas.më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1161