3387 - Single_lajmi | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
  • SHARE
  • PRINT

Dua Lipa, këngëtarja e re me më së shumti klikime në YouTube

Prishtinë, 14 shkurt 2018 - Dua Lipa, është bërë artistja më e re që ka arritur 1 miliardë klikime në kanalin Youtube me këngën “New Rules”, shkruan KultPlus.

 

Kjo këngën e publikuar para 7 muajsh, nxori shqiptaren Lipa, me këtë shifër marramendëse të klikimeve, si këngëtaren më të re femër me më së shumti klikime. Dua Lipa, sot nëpërmjet rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi të fëmijërisë, dhe ka konfirmuar lajmin për klikime, gjë që e ka bërë shumë të lumtur.

Burimi:http://www.kultplus.com/showbiz/dua-lipa-kengetarja-e-re-se-shumti-klikime-ne-youtube-foto/ 

Foto Galeria