579 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim shefin e OSBE-së, Michael Davenport
Prishtinë, 19 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gë...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim ambasadoren e Finlandës në Kosovë Stjernvall
Prishtinë, 18 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Republikës së Sllovakisë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, priti sot në ...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti takoi ambasadorin e Austrisë
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z.Kreshnik Ahmeti, gjatë paradites së sotme priti në një ...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, së bashku me ...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim homologun e saj nga Maqedonia e Veriut, Bujar Osmanin
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Kryediplomatja Gërvalla priti në Prishtinë homologun e saj gjerman Maas
  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot ...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti priti në takim përfaqësues të shoqatës VATRA
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z.Kreshnik Ahmeti i shoqëruar nga këshilltari i lartë ...
MPJ
Kosovë - Britani e Madhe, marrëveshje për Transportin Ndërkombëtarë të Rrugëve
Prishtinë, 20 prill 2021 – Marrëveshja për Transportin Ndërkombëtarë të Rrugëve, e nënshkruar mes Qeverisë s&...