579 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti takoi ambasadorin hungarez Bencze
Prishtinë, 3 qershor 2021 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, z.Kreshnik Ahmeti, ka pritur në një takim ...
MPJ
Ministrja Gërvalla takoi homologen estoneze, rikonfirmohet përkrahja e Estonisë për agjendën evropiane të Kosovës
Prishtinë, 1 qershor 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim përfaqësuesin e posaçëm të BE-së Lajçak dhe zëvendësndihmës sekretarin amerikan Palmer
Prishtinë, 31 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti priti në takim ambasadoren e Maqedonisë së Veriut, Jusufi
Prishtinë, 31 maj 2021 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës i Republikës së Kosovës, z....
MPJ
Ministrja Gërvalla takoi ambasadorin e Bullgarisë, Gudjev
Prishtinë, 27 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim drejtorin për Ballkanin dhe Adriatikun nga MPJ e Italisë
Prishtinë, 26 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla takoi ambasadorin e Japonisë Akira Mizutani
Prishtinë, 26 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla zhvilloi takim virtual me homologen e saj norvegjeze Søreide
Prishtinë 26 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim përfaqësuesin e posaçëm të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, z. Bjørnstad
Prishtinë, 25 maj 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj.Donika Gërvalla, ...