Ballina | Ministria e Puneve te Jashtme

LAJMET

MPJ
Gërvalla vazhdon takimet në Bujanoc, garanton përkrahjen e Kosovës në shumë fusha
Në vazhdën e takimeve me përfaqësues të ...

16 December 2021

MPJ
Gërvalla takon kryetarin Arifi në Bujanoc, flasin për bashkëpunim konkret me Qeverinë e Kosovës
Bujanoc, 16 dhjetor 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporë...

16 December 2021

MPJ
Zëvendësministri Ahmeti priti në takim ambasadoren e Sllovenisë, znj. Benedejčič
Prishtinë, 8 dhjetor 2021 - Zëvendësministri i Punëve të ...

08 December 2021

MPJ
Gërvalla dhe Xhaçka lansojnë iniciativën e përbashkët për diplomaci kulturore #ColoursofAlbanians
Elbasan, 26 nëntor 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diaspor&...

30 November 2021