3563 - Single_lajmi | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
  • 03 December 2018
  • SHARE
  • PRINT

Zëvendës-Kryeministri dhe Ministri i Jashtëm, Pacolli, pret në takim kortezie, Ambasadorin e ri amerikan, Philip Kosnett

Prishtinë 3 Dhjetor 2018 – Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, do të zhvillojë një takim kortezie me Ambasadorin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Republikën e Kosovës, z. Philip Kosnett.

Takimi do të zhvillohet të martën, më datë 4 Dhjetor, 2018 në ora 11:15 në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës. 

 

Foto Galeria