3400 - Single_lajmi | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
  • 23 February 2018
  • SHARE
  • PRINT

Albumi i Dua Lipës rikthehet në krye të toplistës së iTunes

Prishtinë, 23 shkurt 2018 - Dua Lipa po vazhdon të shënojë suksese me albumin e saj debutues. Ajo është rikthyer në krye të top listës në iTunes, ka bërë të ditur këngëtarja përmes një postimi në Instagram, transmeton Koha.net.

“Albumi është kthyer në krye në iTunes”, ka shkruar Dua Lipa. Ajo ka lënë prapa yje si Stormzy e Ed Sheeran. Mbrëmë Dua Lipa ka shënuar një sukses të madh në Brit Awards duke rrëmbyer dy çmime të rëndësishme, atë të artistes më të mirë britanike dhe depërtimi më i mirë.
Burimi:http://www.kultplus.com/muzika/albumi-dua-lipes-rikthehet-ne-krye-te-toplistes-se-itunes/  

 
 

Foto Galeria