Ballina | Ministria e Puneve te Jashtme

LAJMET

MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla takon Eurodeputetin Mandl, thekson nevojën e përmbylljes së dialogut Kosovë-Serbi me njohje reciproke në kufijtë ekzistues
Vjenë, 18 shtator 2020-  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj Stublla ka nisur vizitën zyrtare në Vjenë ...

18 September 2020

MPJ
Haradinaj-Stublla në Hagë takon Ron Ton, Drejtor i Institutit prestigjioz Clingendael: Diplomatët e rinj të MPJD-së do të trajnohen nga ky institut
Hagë, 17 shtator 2020 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj Stublla ka takuar sot në Hagë, drejtorin e Institutit Clingendael ...

17 September 2020

MPJ
Ministrja Haradinaj takon deputetët holandez, kërkon mbështetje për procesin e liberalizimit të vizave
Hagë, 17 shtator 2020- Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj Stublla ka takuar sot në Hagë, deputetët e ...

17 September 2020

MPJ
Haradinaj Stublla në Hagë, takon bashkëatdhetarët: Bashkë do ta ndërtojmë dhe fuqizojmë Kosovën
Hagë, 16 shtator 2020 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj Stublla gjatë qëndrimit zyrtar në Hagë ...

16 September 2020