Arkivi

Gusht 2015
H Ma E P Sh D
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Dokumenti për Politikë të Jashtme

Stay Connected with MFA

Thaçi në Samitin në Vjenë: Koha për një narrativ të ri, nga të gjithë për të gjithë

27.08.2015

Vjenë, 27 gusht 2015 – Zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të Samitit për shtetet e Ballkanit Perëndimor në...më shumë

Thaçi për BILD: Mirëpresim mbështetjen e kancelares Merkel

27.08.2015

Berlin, 27 gusht – Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për të përditshmen më të lexuar në Gjermani “Bild Zeitung” ka theksuar se mbështetja e...më shumë