Arkivi

Prill 2014
H Ma E P Sh D
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Kabineti i Ministrit

Pėllumb Kallaba

Shef i Kabinetit

Kontakti: +381 38 200 11 042,
E-mail: pellumb.kallaba@rks-gov.net

Gėzim Visoka

Këshilltar i Lartë Politik

Kontakti: +381 38 200 77 004
E-maili: gezim.visoka@rks-gov.net 

Valon Berisha

Këshilltar politik

Kontakti: +381 38 200 11 014
E-mail: valon.xh.berisha@rks-gov.net

Muhamet Brajshori

Këshilltar Politik

Kontakti: +377 (0)38 200 77135

e-mail: muhamet.brajshori@rks-gov.net

Bashmir Xhemaj

Këshilltar Politik

Kontakti: +381 38 200 77114,
E-mail: bashmir.f.xhemaj@rks-gov.net

 

Leurata Berisha

Asistente ekzekutive e Ministrit

Kontakti: +381 38 200 77 005
E-mail: Leurata.Berisha@rks-gov.net

Ines Demiri

Asistente Administrative e Ministrit

Kontakti: +381 38 213 963
038 200 77 141
E-mail: ines.demiri@rks-gov.net

Stay Connected with MFA

Kosova dhe Turqia do të thellojnë bashkëpunimin bilateral

21.04.2014

Prishtinë, 21 prill 2014 - Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministrin e Punëve të Jashtme të Turqisë, Ahmet Davutoğlu.më shumë

Hoxhaj i uron Pashkët sekretarit të Jashtëm të Selisë së Shenjtë

19.04.2014

Prishtinë, 19 prill 2014 - Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, me rastin e Festës së Pashkëve, i ka dërguar një telegram urimi sekretarit për Marrëdhënie me Jashtë të Selisë së Shenjtë, Monsinjor...më shumë