Na ndiqni në:

Lajme - MPJ

Hoxhaj takoi Steinmeier: Gjermania partneri strategjik evropian i KosovësBerlin, 22 korrik 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar në Berlin homologun e tij gjerman, Walter Steinmeier me të...më shumë
Hoxhaj viziton Berlinin, kapitull të ri me Gjermaninë për bashkëpunimin ekonomikBerlin, 21 korrik 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka nisur një vizitë zyrtare në Gjermani ku në fokus...më shumë
Hoxhaj takoi ambasadorin e ri italian në Kosovë, Piero Cristoforo SardiPrishtinë 20 korrik 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka pritur sot në takim njohës ambasadorin e ri të...më shumë
Hoxhaj: Kosova të intensifikoj marrëdhëniet dhe përfitoj nga Këshilli i EvropësPrishtinë 20 korrik 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka pritur në takim shefen e re të Zyrës së...më shumë
Hoxhaj u dorëzoi qytetarëve dokumentet e para me vulën apostile, Kosova fitoi edhe një betejëPrishtinë, 18 korrik 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka dhënë sot dokumentet e para me vulë apostile të...më shumë
Hoxhaj në konferencën pas BREXIT, Britania partner global i KosovësPrishtinë, 16 korrik 2016 - Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës, ka organizuar sot konferencën “Evropa pas BREXIT dhe proceset e integrimit evropian në...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 1980