Na ndiqni në:

Lajme - MPJ

Murtezaj priti në takim lamtumirës ambasadorin e Japonisë, Makoto Taketoshi Prishtinë, 30 gusht 2016 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Valon Murtezaj, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin...më shumë
Zëvendësministri Murtezaj takoi zëvendësambasadoren e re të Francës në Kosovë, Blestel-FefferPrishtinë, 30 gusht 2016 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Valon Murtezaj ka pritur sot në një takim njohës...më shumë
Hoxhaj në Romë merr mbështetjen e parlamentarëve italianë për heqjen e vizave për KosovënRomë, 30 gusht 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka vazhduar vizitën në Romë me takime të tjera në...më shumë
Hoxhaj takon Gentilonin në Romë, kapitull i ri bashkëpunimi ekonomik dhe politik me ItalinëPrishtinë, 29 gusht 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka nisur vizitën zyrtare në Romë ku është takuar me...më shumë
Stërmbesa e Skënderbeut u prit nga zëvendësministri i Punëve të Jashtme Emanuel DemajPrishtinë, 29 gusht 2016 – Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Emanuel Demaj, ka pritur në Aeroportin Ndërkombëtar...më shumë
Hoxhaj me takime të shumta në Dubrovnik, fundviti i lajmeve të mira për Kosovën Dubrovnik, 27 gusht 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj gjatë pjesëmarrjes në Forumin e Dubrovnikut, ka zhvilluar edhe...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2005