Regjistrohu për info

Arkivi

Nëntor 2012
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Lajmet

Organizata e Bashkëpunimit Islamik rezolutë për njohjen e Kosovës

17.11.2012

Xhibuti, 17 nëntor 2012 – Këshilli i Ministrave të Jashtëm i Organizatës së Bashkëpunimit Islamik (OBI), ka miratuar një rezolutë për Kosovën, në të cilën i bënë thirrje të gjitha shteteve të mbetura...më shumë

Selimi: Anëtarësimi në BERZH, fitore e përbashkët e Kosovës

17.11.2012

Prishtinë, 17 nëntor 2012 – Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Petrit Selimi, ka mbajtur një konferencë për medie, ku ka prezantuar të dhënat zyrtare lidhur me anëtarësimin e...më shumë

Hoxhaj kërkon njohjen e Kosovës nga Sudani dhe nga Pakistani

17.11.2012

Xhibuti, 17 nëntor 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë pjesëmarrjes në takimin e Këshillit të...më shumë

<< < 1 >> >