Regjistrohu për info

Arkivi

Nëntor 2012
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Lajmet

Ministri Hoxhaj priti Ndihmës-Presidenten e Egjiptit, Pakinam Hassan Khalil El Sharkawy

07.11.2012

Prishtinë, 7 nëntor 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, zhvilloi sot një takim me Ndihmës-Presidenten e Republikës Arabe të Egjiptit, Pakinam Hassan Khalil El Sharkawy. më shumë

Nesër në Prishtinë nis Konferenca Ndërkombëtare “Germia Hill”

07.11.2012

Prishtinë, 7 nëntor 2012 – Nesër, (E enjte, 8 nëntor 2012) në Prishtinë fillon punimet Konferenca Ndërkombëtare “Germia Hill”, e organizuar nga Këshilli Evropian për Marrëdhënie me Jashtë dhe Ministria e Punëve...më shumë

Hoxhaj kërkoi vazhdimin e përkrahjes së Belgjikës për proceset integruese të Kosovës

07.11.2012

Prishtinë, 7 nëntor 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur në takim njohës Ambasadoren e...më shumë

<< < 1 >> >