Regjistrohu për info

Arkivi

Nëntor 2012
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Lajmet

Të premten në Prishtinë nis “AppCamp Kosova”

01.11.2012

Prishtinë, 1 nëntor 2012 - Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, në bashkëpunim me partnerët, Ambasadën e Britanisë së Madhe, Ambasadën Mbretërore të Norvegjisë dhe Innovation Center Kosovo,...më shumë

<< < 1 >> >