Na ndiqni në:

Lajme - MPJ

MPJ po përcjell me shqetësim zhvillimet në Stamboll, vendos një numër telefoni në dispozicion të qytetarëve të KosovësPrishtinë, 28 qershor 2016 - Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, e ka marrë me shqetësim lajmin për shpërthimin tragjik në...më shumë
Hoxhaj takoi ambasadorin austriak, në agjendë - koordinimi për organizatat ndërkombëtare Prishtinë, 28 qershor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e Austrisë në...më shumë
Ministrat e jashtëm të Greqisë dhe Sllovakisë e urojnë Hoxhajn për detyrënPrishtinë, 27 qershor 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka pranuar telegrame urimi për emërimin në kreun e...më shumë
Ministri Hoxhaj priti në takim lamtumirës të dërguarin e posaçëm gjerman për Ballkanin, Ernst ReichelPrishtinë, 24 qershor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj pa pritur sot në takim lamtumirës përfaqësuesin e...më shumë
Hoxhaj vlerëson lart kontributin e Hungarisë në shtetndërtimin e Kosovës Prishtinë, 24 qershor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, priti sot në takim ambasadorin e Hungarisë në...më shumë
Hoxhaj dhe Hyseni koordinohen për politikën e jashtme në fushën e sigurisëPrishtinë, 24 qershor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar sot ministrin e Punëve të Brendshme, Skender...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 1955