Regjistrohu për info

Arkivi

Shtator 2012
H Ma E P Sh D
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Lajmet

Hoxhaj dënon sulmet mbi ambasadat e SHBA-së, Mbretërisë së Bashkuar dhe Gjermanisë

17.09.2012

Prishtinë, 17 shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj përmes telegrameve të dërguara Sekretares Amerikane të Shtetit, Hillary Clinton, Ministrit të Punëve të Jashtme të...më shumë

<< < 1 >> >