Regjistrohu për info

Arkivi

Shtator 2012
H Ma E P Sh D
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Lajmet

Hoxhaj: Largimi i mbikëqyrjes së pavarësisë, sukses kosovar dhe evropian

06.09.2012

Prishtinë, 6 Shtator 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj pas takimit me Ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Finlandës, Erkki Tuomioja, ka falënderuar shtetin e Finlandës për...më shumë

<< < 1 >> >