Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Fjalimet e Zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Jashtëm, z. Behgjet Pacolli, dhe Kryetarit të Bashkisë së Kukësit, z. Bashkim Shehu, me rastin e nderimit të zëvendëskryeministrit të parë dhe ministrit të jashtëm, Behgjet Pacolli me titujt: Qytetar Nderi i Kukësit dhe Nderi i Qarkut Kukësmë shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli uron shtetin e Izraelit për 70 vjetorin e Pavarësisë, i bën thirrje për ri-shqyrtimin e njohjes së KosovësPrishtinë, 15 Prill 2018 – Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, i ka dërguar urimet më të ngrohta popullit dhe përfaqësuesve...më shumë
Zëvendësministri i Jashtëm Gjergj Dedaj nderohet nga Arbëreshët Kalabri, 15 prill 2018 - Zëvendësministri i Jashtëm Gjergj Dedaj, i cili po qëndron për një vizitë pune në disa vendbanime arbëreshe të...më shumë
Ministri i Jashtëm Pacolli: Përfaqësimi diplomatik i Kosovës në Kostarikë, i rëndësishëm për prezencën tonë në Amerikën LatinePrishtinë, 14 prill 2018 – Përfaqësimi diplomatik i Republikës së Kosovës në Kostarikë është një rezultat i rëndësishëm i...më shumë
Deklaratë për mediaPrishtinë, 14 Prill 2018 – Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, z.Behgjet Pacolli, mbështet intervenimin e shteteve aleate të...më shumë
Zëvendësministri i Jashtëm Besnik Hoti priti në takim një delegacion nga Ambasada franceze në PrishtinëPrishtinë, 13 prill 2018 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Besnik Hoti i shoqëruar nga zyrtarja e lartë në...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2493