Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Murtezaj: Kosovarët e kanë të qartë se Kosova nuk do të ishte e pavarur pa ndihmën e SHBA-sëIowa, 15 tetor 2016 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Valon Murtezaj, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të...më shumë
Hoxhaj takon shefin e ri të OSBE-së në Kosovë, pret raporte të reja me organizatënPrishtinë, 15 tetor 2016 - Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar shefin e ri të OSBE-së në Kosovë, Ambasadorin Jaan Braathu, të...më shumë
Murtezaj për vizitë zyrtare në SHBAIowa, 13 tetor 2016 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Valon Murtezaj, po qëndron për vizitë zyrtare në Shtetet e...më shumë
Murtezaj në Sarajevë: Kosova kontribuuese aktive në nismat rajonaleSarajevë, 12 tetor 2016 – Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Valon Murtezaj, po merr pjesë në punimet e takimit...më shumë
Hoxhaj: Kosova dhe Zvicra të hapin kapitull të ri të bashkëpunimit ekonomikPrishtinë, 12 tetor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert...më shumë
Hoxhaj merr përkrahje nga Danielsson për liberalizimin e vizavePrishtinë, 11 tetor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar Christian Danielsson, drejtor i përgjithshëm...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2378