Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hoxhaj takon në Madagaskar ministrat e Jashtëm të Belgjikës, Xhibutit dhe Burundit (VIDEO)Madagaskar, 22 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka nisur me agjendën e takimeve me të arritur në...më shumë
Ministri Hoxhaj udhëton në Madagaskar për Samitin e Frankofonisë dhe lobim për njohjePrishtinë, 21 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka udhëtuar sot për në Madagaskar, ku do...më shumë
Ministri Hoxhaj takoi kryetarin e Preshevës, interesim për bashkëpunim më të madh ndër-institucionalPrishtinë, 21 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka pritur sot në takim zyrtar kryetarin e Komunës së Preshevës,...më shumë
Ministri Hoxhaj në Samitin e Diasporës, paralajmëron misione të reja konsullore të përbashkëta me ShqipërinëTiranë, 19 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, po qëndron në Tiranë ku po merr pjesë në...më shumë
Hoxhaj takoi përfaqësuesit e shteteve frankofone, koordinohen për Samitin vjetor të FrankofonisëPrishtinë, 17 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka mbajtur takim konsultues me ambasadorët e shteteve...më shumë
Hoxhaj: Kosova dhe Pakistani me kapitull të ri në marrëdhëniet ekonomikePrishtinë, 11 nëntor 2016 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar ambasadorin e ri jo-rezident të Pakistanit...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2381