Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Zëvendës-Kryeministri dhe Ministri i Jashtëm Pacolli pritet në selinë qëndrore të NATO-s, ri-konfirmohet vazhdimi i mbështetjesBruksel, 28 Shtator – 2017 – Në vazhdim të vizitës zyrtare në Bruksel, Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm i Republikës së...më shumë
Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm Pacolli pritet nga Komisioneri Hahn, Kosova duhet të fokusohet në zbatimin e agjendës evropianeBruksel, 28 Shtator 2017 - Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikes se Kosovës, z. Behgjet PACOLLI, në kuadër të...më shumë
Promovimi i turizmit – prioritet i diplomacisëPrishtinë, 27 shtator 2017 – Me rastin e Ditës Botërore të Turizmit, Ministria e Punëve të Jashtme, Ministria e Tregtisë dhe Industrisë dhe Agjencia...më shumë
Komunikatë për media nga Vizita e Zëvendës -Kryeministrit të parë dhe Ministrit të Jashtëm Pacolli në Mal të ZiPodgoricë, 26 Shtator 2017 – Zëvendës-Kryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, zhvilloi sot...më shumë
Deklaratë për media e Zëvendës -Kryeministrit të parë dhe Ministrit të Jashtëm Pacolli pas takimit të tij me homologun malazez, Srdjan DarmanoviçPodgoricë, 26.09. 2017 – Në kuadër të vizitës së tij të parë zyrtare në Malin e Zi dhe të dytës ndaj një vendi fqinj,...më shumë
Agjenda e vizitës së nesërme të Zëvendëskryeministrit të Parë dhe Ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, z.Behgjet Pacolli në Malin e Zimë shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2557