Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ambasadori i Emiratave të Bashkuara Arabe i dorëzon kopjen e letrave kredenciale Ministrit Hyseni Prishtinë, 27 prill 2010 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, ka pritur të martën Ambasadorin e Emirateve të Bashkuara...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me kryeministrin Sali BerishaNë ditën e dytë të vizitës së tij zyrtare në Tiranë, ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni u prit nga...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bamir TopiNë kuadër të takimeve të nivelit të lartë që Ministri Hyseni pati në Tiranë, ishte edhe takimi me Presidentin e Republikës së...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me kryetaren e Kuvendit Jozefina TopallinMinistri Hyseni pati sot në Tiranë, një takim edhe me Kryetaren e Kuvendit të Shqipërisë, znj. Jozefina Topalli. Gjatë takimit Ministri Hyseni dhe Kryeparlamentarja...më shumë
Ministri Hyseni u takua në Tiranë me Ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Ilir MetënMinistri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni ka nisur sot në Tiranë vizitën e tij zyrtare, në kuadër të të...më shumë
Ministri Hyseni nesër në vizitë zyrtare në TiranëMe ftesë të zv/kryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë, ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës,...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2603