Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hyseni pritet nga Ministri i Jashtёm i Francёs, Bernard Kouchner Paris, 3 maj 2010 - Ministri i Punёve tё Jashtme i Republikёs sё Kosovёs, Skender Hyseni, ёshtё pritur sot, nё njё takim tё...më shumë
Ministri Hyseni takoi Ambasadorin e Xhibutit në Francë Paris, 3 maj 2010 - Gjatë qëndrimit të tij në Paris, Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, ka pasur takim me Ambasadorin e...më shumë
Ministri Hyseni nis një tur vizitash në Paris, Bruksel dhe BerlinPrishtinë, 2 maj 2010 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni është nisur sot për një turne në tre kryeqytete...më shumë
Ambasadorja Arjana Zherka- Hoxha i dorëzoi letrat kredenciale presidentit të Bullgarisë, Georgi ParvanovSofje, 30 prill 2010 - Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Bullgari, Znj. Ariana Zherka–Hoxha i dorëzoi sot në Sofje letrat kredenciale Presidentit të...më shumë
Ambasadori danez i dorëzon Ministrit Hyseni kopjen e letrave kredencialePrishtinë, 29 prill 2010 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni ka pritur sot në një takim, Ambasadorin jo-rezident të...më shumë
Ministri Hyseni takohet me Zv/Ndihmës Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Larry RossinPrishtinë, 28 prill 2010 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, ka pritur sot Zv/Ndihmës Sekretarin e Përgjithshëm të...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2598