Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hoxhaj u takua me presidentin, kryeministrin dhe zëvendëskryeministrin e Maqedonisë Shkup, 25 qershor 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë vizitës zyrtare në Maqedoni, pasdite është...më shumë
Kosova dhe Maqedonia të përkushtuara për thellimin e bashkëpunimit në të gjitha sferatShkup, 25 qershor 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka filluar vizitën zyrtare në Maqedoni. më shumë
Ministri Hoxhaj vizitë zyrtare në MaqedoniPrishtinë, 24 qershor 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, nesër fillon një vizitë zyrtare në Republikën e...më shumë
Hoxhaj priti drejtorin britanik për Ballkanin Perëndimor dhe Zgjerimin e BE-së Owen JenkinsPrishtinë, 21 qershor 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, priti sot në një takim, drejtorin për Ballkanin...më shumë
Dhënia e vizave të BeH për qytetarët e KosovësQë nga marsi i vitit 2012, Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ) në Bosnjë dhe Hercegovinë është e autorizuar të jap vizë të BeH në një...më shumë
Zyrtarët kosovarë ngushëllojnë autoritetet e Arabisë Saudite për vdekjen e princit të kurorësMinistri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, dhe zëvendësministri i Jashtëm, Ibrahim Gashi, dje më 20 qershor 2012, kanë qëndruar në Xhide, për...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2464