Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Hoxhaj në Dubrovnik: Kosova, modeli më i suksesshëm i shtetndërtimit në BallkanDubrovnik, 7 korrik 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, po merr pjesë në Samitin Kroacia 2012, me temën...më shumë
Hoxhaj kërkon njohjen nga Tunizia, Maroku, Egjipti dhe LibiaParis, 6 korrik 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, në kuadër të Konferencës “Miqtë e Popullit...më shumë
Ministri Hoxhaj mbajti fjalim para liderëve botërorë në Konferencën “Miqtë e Popullit të Sirisë” në ParisParis, 6 korrik 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, gjatë pjesëmarrjes në Konferencën Ndërkombëtare...më shumë
Ministri Hoxhaj në mesin e 100 liderëve botërorë në konferencën "Miqtë e popullit sirian" në ParisParis, 6 korrik 2012 – Ka filluar punimet konferenca ndërkombëtare “Miqtë e popullit sirian” në Paris të Francës. më shumë
Ministri Hoxhaj merr pjesë në konferencën “Miqtë e popullit sirian” në ParisParis, 5 korrik 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka udhëtuar sot në Paris, me ftesë të ministrit të...më shumë
Ministri Hoxhaj uron sekretaren Clinton me rastin e 236 vjetorit të pavarësisë së SHBA-vePrishtinë, 4 korrik 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka uruar sekretaren amerikane të Shtetit, Hillary Clinton, me...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2465