Na ndiqni në:

Lajme MPJ

Ministri Hoxhaj i uroi mirëseardhje në Kosovë Presidentit Martti AhtisaariPrishtinë, 10 Shtator 2012 - I ftuari i nderit i Republikës së Kosovës me rastin e shënimit të përfundimit të mbikëqyrjes së pavarësisë,...më shumë
Ministri Hoxhaj priti Zëvendësministren e Jashtme italiane, Marta DassauPrishtinë, 10 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim Zëvendësministren e...më shumë
Japonia ndihmon Filarmoninë e KosovësPrishtinë, 10 Shtator 2012 - Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur në një takim Zëvendësministrin Parlamentar...më shumë
Ministri Hoxhaj i uron mirëseardhje në Kosovë Presidentit Martti AhtisaariPrishtinë, 10 Shtator 2012 - Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës njofton fotoreporterët dhe kameramanët e akredituar për përcjelljen...më shumë
Hoxhaj uron homologun maqedonas me rastin e Ditës së Pavarësisë së MaqedonisëPrishtinë, 8 Shtator 2012 – Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka dërguar një telegram urimi Ministrit të...më shumë
Ahmet Shala, Ambasador i Kosovës në JaponiPrishtinë, 7 Shtator 2012 – Ahmet Shala do të jetë Ambasadori i ri i Republikës së Kosovës në Japoni. më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2493