Na ndiqni në:

Lajme - MPJ

Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm Pacolli pjesë e takimeve me krerët e lartë të BE-së në BrukselBruksel, 17 Nëntor 2017 – Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, e ka shoqëruar...më shumë
Komunikatë për mediaPrishtinë, 17 Nëntor 2017 – Ministria e Punëve të Jashtme ka vërejtur se, sot, në disa media serbe, të cituara më pas edhe nga ato të...më shumë
Mbahet Konferenca rajonale e sigurisë “NATO dhe Ballkani Perëndimor: Dinamikat rajonale në periudhën e sfidave globale të sigurisë” Prishtinë, 14 nëntor 2017 - Nën organizimin e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, dhe në partneritet me Qendrën...më shumë
Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli merr pjesë në përurimin e liqenit akumulues në lumin IbërPrishtinë, 14 nëntor 2017 – Zëvendës-Kryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli i...më shumë
Fjalimi i plotë i Zëvendëskryeministrit dhe Ministrit të Jashtëm, z Behgjet Pacolli, në konferencën “NATO dhe Ballkani PerëndimorFjalimi i plotë i Zëvendëskryeministrit dhe Ministrit të Jashtëm, z Behgjet Pacolli, në konferencën “NATO dhe Ballkani Perëndimor: Dinamikat rajonale...më shumë
Zëvendësministri Berisha pret në takim ambasadorin slloven, BertonceljPrishtinë, 13 nëntor 2017 - Zëvendësministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, ambasadori Anton Berisha, priti në takim ambasadorin e...më shumë
Zgjedh Faqen

Artikuj: 2318