Na ndiqni në:

Rita Ora zë vendin e katërt në iTunes

Prishtinë, 27 shtator 2017 - Superylli shqiptar, Rita Ora, po shijon shumë suksesin e saj së fundmi me Avicii.

. Projekti i saj me producentin dhe digjejn e njohur ndërkombëtar ka arritur që të rrëmbejë vëmendjen e publikut dhe është bërë mjaft i pëlqyer. Ajo ka zënë vendin e katërt në iTunes.

Ky sukses nuk ka mundur të kalojë me këngëtaren pa u gëzuar. Ajo në InstaStory ka publikuar një foto nga iTunes dhe momenti i gëzimit të saj.

Burimi:http://www.kultplus.com/showbiz/rita-ora-ze-vendin-e-katert-ne-itunes/

Kosova zë vendin e parë për fotografi, në mesin e 31 shteteve konkuruese në Preshevë“T’padashtun” shtrin fushatën promovuese për “Oscar” deri në EgjiptVepra e artistit Driton Selmani “mbron” vizitorët e festivalit në Amsterdam“Martesa” drejt Estonisë me ekip prej gjashtë vetash