Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Në Kosovë sot shënohet Dita Ndërkombëtare e MuzevePrishtinë, 18 maj 2016 - Në Kosovë sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Muzeve. Për nder të saj, Muzeu i Kosovës organizon një sërë...më shumë
Filmi slloven “A Dream” me shumë aktorë kosovarëPrishtinë, 17 maj 2016 - Filmi “A Dream” është film slloven, me regji të regjisorit slloven, Bostjan Slatensek. më shumë
Fadil Vokrri: Klubet kosovare do të luajnë në garat evropianePrishtinë, 17 maj 2016 - Fadil Vokrri, kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, beson se skuadrat kosovar do të marrin pjesë në garat ndërkombëtare...më shumë
Futbollisti nga Prishtina, Besart Berisha fiton “Këpucën e Artë” në AustraliPrishtinë, 17 maj 2016 - Futbollisti nga Prishtina, Besart Berisha i cili luan për Melbourne Victory, ka fituar “Këpucën e Artë”, duke u shpallur si...më shumë
Kitaristi kosovar Petrit Çeku në Festivalin Ndërkombëtar të Kitarës në PanamaPrishtinë, 16 maj 2016 – Edhe mediet e Panamasë kanë shkruar për pjesëmarrjen e kitaristit kosovar Petrit në Festivalin Ndërkombëtar të Kitarës...më shumë
Në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit “Bridge Film Fest” në Mitrovicë, konkurrojnë 2842 filmaPrishtinë, 16 maj 2016 - Të dielën është mbyllur thirrja për pranimin e filmave në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Mitrovicë, dhe sipas...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192
Artikuj: 1151