Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Mesfushori kosovar, Granit Xhaka edhe zyrtarisht është futbollist i ArsenalitPrishtinë, 25 maj 2016 - Arsenali ka zyrtarizuar transferimin e Granit Xhakës nga Borussia Moenchengladbach. Granit Xhaka edhe zyrtarisht është lojtar i Arsenalit.më shumë
Tenistët e rinj nga Kosova po arrijnë rezultate të mira në “Tennis Europe” në MaqedoniPrishtinë, 25 maj 2016 - Tenistët e rinj nga Kosova po tregojnë sukses të madh në turneun ‘Tennis Europe’, që po mbahet në Manastir të...më shumë
Artisti kosovar Sislej Xhafa, me ekspozitë në ItaliPrishtinë, 24 maj 2016 - Krijimtaria artistike 20 vjeçare e Sislej Xhafës do të shfaqet në Muzeun e Arteve Bashkëkohore “Maxxi” në Romë.më shumë
Sopranoja Besa Llugiqi, “Direkt nga Kosova” promovon muzikën në LuksemburgLuksemburg, 24 maj 2016 - Sopranoja kosovare Besa Llugiqi, e shoqëruar në piano nga Lirika Pula, e ka hapur koncertin e përmbledhur nën titullin “Direkt nga Kosova”.më shumë
Reuters: Eleganti dhe gjaknxehti Xhaka – mes dy kombeve Prishtinë, 24 maj 2016 – Pas trasferit nga Borussia Moenchengladbach te Arsenali, Reuters ka bërë një profil të Granit Xhakës.më shumë
Aktori kosovar Kushtrim Hoxha, luan në serialin amerikan “Person of Interest”Prishtinë, 24 maj 2016 - Aktori kosovar Kushtrim Hoxha luan në serilain amerikan “Person of Interest“, ku ky episod do të transmetohet sot, kurse xhirimet për...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163