Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Kosovari Nexhmedin Avdija, shef i sallave të operacioneve në Spitalin Universitar të BernësPrishtinë, 30 maj 2016 - Kosovari Nexhmedin Avdija për të realizuar ëndrrën e tij jetësorekishte filluar studimet në Fakultetin e Mjekësisë, në...më shumë
Arti i Jakup Ferrit prezantohet në AmsterdamPrishtinë, 30 maj 2016 - Jakup Ferri, artist nga kryeqyteti, pikërisht me këtë inspirim është edhe pjesë e Amsterdam Art Fair – Panairit të Madh...më shumë
Rita Ora shpërblehet me “Renowned Achiever Award”Prishtinë, 30 maj 2016 - Ambasadori i Kosovës në Britani të Madhe, Lirim Greiçevci, ka bërë me dije se këngëtarja e njohur, Rita Ora është...më shumë
Sukses i madh i Kosovës në Kampionin Evropian të Bodybuildingut në Budapest të HungarisëPrishtinë, 30 maj 2016 - Garuesja e njohur kosovare, Gentian Beqa (Geta) dhe garuesi i famshëm Egzon Hyseni, kanë fituar titullin e më të mirëve në Kampionin...më shumë
Filmi kosovar “Dita e pensionimit” nga Fisnik Muji pjesë e festivalit SEEFF në BerlinPrishtinë, 27 maj 2016 - Ka nisur dje në Berlin edicioni i radhës i prezantimit të disa filmave nga Ballkani dhe shtetet afër tij, në South East European Film Festival...më shumë
Zbulohen fanellat e përfaqësueses së Kosovës në futbollPrishtinë, 27 maj 2016 - Përfaqësuesja e Kosovës në futboll me 3 qershor, luan ndeshjen e parë miqësore pas pranimit me të drejta të plota në UEFA...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163