Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Kosovës kanë shprehur dëshirë t’i bashkohen edhe lojtarë që kanë luajtur në Euro 2016Prishtinë, 4 korrik 2016 - Përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, ka deklaruar se dëshirën për t’iu bashkuar Kosovës e kanë shprehur...më shumë
Koleksionet e floktarëve kosovarë edhe në KinëPrishtinë, 1 korrik 2016 – Sukseset e floktarëve kosovarë që jetojnë në Zvicër, Besim dhe Afrim Halimi, kanë kaluar edhe kufijtë helvetikë. Puna...më shumë
Futbollisti i Kosovës Besar Halimi prezantohet tek skuadra e njohur në BundesligëPrishtinë, 30 qershor 2016 - Njëri nga talentet më të mëdhenj kosovar, Besar Halimi është prezantuar tek skuadra e tij e re.më shumë
Futbollisti kosovar Xherdan Shaqiri merr një çmim të veçantë nga UEFA Prishtinë, 30 qershor 2016 - Ylli kosovar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka lënë shenja në Kampionatin Evropian.Futbollisti nga Gjilani ka arritur ta shënoi njërin nga...më shumë
Kosova e kalon provimin, organizim mbresëlënës i Botërorit të Minigolfit Prishtinë, 30 qershor 2016 - Federata e Minigolfit e Kosovës e ka organizuar në mënyrën më të mirë të mundshme Kampionatin Botëror të Minigolfit,...më shumë
Nart Zeqiraj në CineLab të Festival International du Film de La Rochelle në FrancëPrishtinë, 30 qershor 2016 - Regjisori 22 vjeçar Nart Zeqiraj do të jetë përfaqësuesi i pare nga Kosova, në CineLab të Festival International du Film de La...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163