Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Rita Ora në America’s Next Top ModelPrishtinë, 8 korrik 2016 - Organizatorët e America’s Next Top Model mendojnë se Rita Ora është një figurë shumë e përshtatshme për të...më shumë
Filmi kosovar “Home Sweet Home” shfaqet sonte në Karlovy VaryPrishtinë, 7 korrik 2016 - “Home Sweet Home”, me skenar të Zymber Kelmendit e regji të Faton Bajraktarit do të prezantohet sonte premierë ndërkombëtare...më shumë
Kosova kthehet me dy medalje të arta nga turneu i karatesë në KroaciPrishtinë, 7 korrik 2016 - Orges Arifi dhe Alma Loku ia kanë siguruar dy medalje të arta Kosovës në Kupën Botërore të Karatesë që sivjet...më shumë
Pianistja Ardita Statovci me koncert recital në SuediPrishtinë, 6 korrik 2016 - Pianistja kosovare Ardita Statovci do të prezantohet me koncert recital në shtator të këtij viti në Swedish Royal Festival. më shumë
“Java e Arkitekturës” në PrishtinëPrishtinë, 6 korrik 2016 – Në Prishtinë po mbahet “Java e Arkitekturës, nën organizimin e Fondacionit kosovar të arkitekturës që sivjet i...më shumë
Këngëtarja Era Istrefi pjesë e revistës së njohur botërore “V Magazine”Prishtinë, 4 korrik 2016 -Era Istrefi ka udhëtuar për në Amsterdam ku edhe është duke e realizuar një fotosesion për revistën e njohur “V...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163