Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Dua Lipa, këngëtarja e re me më së shumti klikime në YouTubePrishtinë, 14 shkurt 2018 - Dua Lipa, është bërë artistja më e re që ka arritur 1 miliardë klikime në kanalin Youtube me këngën “New...më shumë
Koncert për 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës në KroaciPrishtinë, 14 shkurt 2018 - Bashkësia Shqiptare në Kroaci organizon koncert në sallën prestigjioze Hrvatski glazbeni zavod për nder të 10-të vjetorit të...më shumë
Për nder të 17 shkurtit, alpinistë nga Kosova “pushtojnë” KilimanxharonPrishtinë, 13 shkurt 2018 - Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur drejtuesit e Shoqatës Bjeshkatare-Alpiniste “Shkëmbi” të...më shumë
Sopranoja Elbenita Kajtazi-Halimi, gjysmëfinaliste në garën prestigjioze në AngliPrishtinë, 13 shkurt 2018 - Sopranoja e njohur kosovare, e cila po bën karrierë jashtë vendit, është gjysmëfinaliste në garën e njohur të...më shumë
Akil Gjakova hap kapitull të ri për xhudon kosovarePrishtinë, 12 shkurt 2018 - Akil Gjakova më në fund mund të ndihet plotësisht i barabartë me xhudistet, nën hijen e të cilave e ka zhvilluar karrierën deri...më shumë
Ekspozita “Rrënjët e shtetit” tregon rrugëtimin e shtetit të KosovësPrishtinë, 12 shkurt 2018 - Ekspozita “Rrënjët e shtetit” është ndër aktivitetet që kanë shënuar ditën e dytë të festimeve...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163