Na ndiqni në:

Lajme - Kosova

Ilir Azemi rikthehet në fushë, shënon pesë gola me skuadrën gjermane, Greuther FurthPrishtinë, 22 janar 2016 - Sulmuesi i Reprezentacionit të Kosovës, Ilir Azemi, ka lënë pas lëndimet e rënda që kishte pësuar në gusht të vitit...më shumë
Dua Lipa nis vitin mbarë, e para në BullgariPrishtinë, 22 janar 2016 - Një ndër mediet më prestigjioze në botë BBC, nuk kishte se si të gabonte kur listoi yllin në ngjitje me origjinë nga Kosova, Dua...më shumë
Ekspozitë e gjashtë fotografëve në kryeqytetPrishtinë, 21 janar 2016 - Qendra Informative dhe Kulturore e Bashkimit Evropian organizon Shtëpinë e Hapur me rastin e ekspozitës me fotografi të titulluar...më shumë
Filmi “The Revenant” i nominuar për OSCAR sonte në Kinemanë ABCPrishtinë, 21 janar 2016 - Filmi i nominuar për shpërblimin akademik Oscar, “The Revenant” do të shfaqet edhe për adhuruesit kosovarë të filmave nga sot...më shumë
Portieri kosovar Betim Haliti në prova te klubi anglez ChelseaPrishtinë, 20 Janar 2016 – Portieri i Vllaznisë së Pozheranit dhe i përfaqësueses së Kosovës për moshat nën 21 vjeç, Betim Halimi,...më shumë
Lala Meredith Vula prezanton fotografitë nga Kosova në Panairin e Artit në LondërPrishtinë, 20 janar 2016 - Fotografja kosovare Lala Meredith Vula është ftuar të prezantoj punën e saj në Panairin e Artit në Londër. Lala Meredith Vula, e cila...më shumë
Zgjedh Faqen
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194
Artikuj: 1163