Arkivi

Dhjetor 2014
H Ma E P Sh D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Video Galeria

 • Deputy Prime Minister Hashim THAÇI meets Federica MOGHERINI, EU High Representative for Foreign Affairs and Security Policy

  Shiko Videon
 • Hoxhaj viziton Togon, njohja e Kosovës afër

  Shiko Videon
 • Hoxhaj në Monako, 2014 është vit i Kosovës multilaterale

  Shiko Videon
 • Hoxhaj në Andorra, siguron mbështetje për aplikimin në organizata ndërkombëtare

  Shiko Videon
 • Ministri Enver Hoxhaj gjatë vizitës zyrtare në Francë. 15 janar 2014

  Shiko Videon
 • Consolidating Kosovo's Statehood

  Shiko Videon
 • Ligjërata - Londer (IISS)

  Shiko Videon
 • Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, intervistë ekskluzive për shërbimin qendror të Radios Evropa e Lirë.

  Shiko Videon
 • Enver Hoxhaj - Ministër i Punëve të Jashtme

  Shiko Videon
 • Intervistë me z. Enver Hoxhaj dhënë Zërit të Amerikës - 30.06.2012

  Shiko Videon
previous

Foto 1-10 Nga 21

next

Qëndro i lidhur me Ministrin

Zëvendëskryeministri Thaçi u takua me Zëvendëspresidenten e Komisionit Evropian, Mogherini

18.12.2014

Bruksel, 18 dhjetor 2014 - Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë vizitës që po zhvillon në Bruksel, është takuar të enjten me...më shumë

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Jashtëm Thaçi u takua me Sekretarin e Përgjithshëm të Këshillit të Evropës, Jagland

17.12.2014

Strasburg, 17 dhjetor 2014 – Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar të mërkurën takimin e parë zyrtar në Strasburg, ku ka takuar Sekretarin e...më shumë