Arkivi

Maj 2015
H Ma E P Sh D
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Travel to Kosovo

Stay Connected with MFA

U mbajt takimi i tretë i grupit punues Kosovë-Këshilli i Evropës

27.05.2015

Prishtinë, 27 maj 2015 – Sot është mbajtur takimi i tretë i grupit punues Kosovë-Këshilli i Evropës. më shumë

Fuqizohet marrëveshja për bashkëpunim financiar ushtarak ndërmjet Kosovës dhe Turqisë

27.05.2015

Prishtinë, 27 maj 2015 – Republika e Kosovës e ka ratifikuar dhe fuqizuar nga 20.05.2015, marrëveshjen dhe protokollin e saj të zbatimit për bashkëpunim financiar ushtarak, në mes të Kosovës dhe Turqisë.më shumë